Новини технологій. 20 січня. Портативні ігрові пристрої перебувають на новому витку розвитку.

Скоро такі пристрої будуть показувати 3D

Цієї весни у продажу з’являться відразу кілька новинок, виробники яких, усвідомлюючи загрозу конкуренції з боку все більш потужних смартфонів, обіцяють вивести “кишеньковий геймінг” на новий рівень.

Напередодні в США пройшла офіційна презентація Nintendo 3DS. Перша в історії кишенькова ігрова система з підтримкою стереоскопічного зображення надійде в продаж за океаном 27 березня по ціні в 250 доларів. Як обіцяє виробник, до кінця червня для неї будуть доступні вже близько 30 абсолютно нових ігор.

У Nintendo підкреслюють: новинка – більше, ніж просто кишеньковий комп’ютер для ігор. Наголос зроблений на її здатності відтворювати тривимірне відео (ніяких спеціальних окулярів не потрібно) і знімати тривимірні фото та ролики спеціальної стерео-камерою. Глибину стереозображення можна регулювати (і при бажанні зовсім відключити новомодний ефект) в процесі гри або перегляду кліпу спеціальним слайдером. У компанії вважають, що Nintendo 3DS стане першим по-справжньому масовим пристроєм з підтримкою 3D.

У Nintendo 3DS корпус, що розкладається як ноутбук, відразу з двома екранами всередині. Один з них може відтворювати стереоскопічне зображення, інший же є сенсорний і використовується для управління (за допомогою стилуса).

Кишенькові консолі Nintendo підтримують також “соціальні” гри – пристрої, що знаходяться поблизу, можуть комунікувати один з одним. Деякі ігри можна налаштувати так, що вони автоматично запустять “битва” між двома гравцями, якщо виявлять у радіусі дії іншу консоль Nintendo.

Про підготовку випуску новинки Nintendo з тривимірним екраном було відомо вже близько року тому, тож у конкурентів було достатньо часу на підготовку гідної відповіді. Як повідомляє Bloomberg, Sony представить оновлену ігрову консоль з лінійки PlayStation Portable – PSP2 – вже 27 січня. Місяцем пізніше компанія випустить свій перший ігровий смартфон – горизонтальний слайдер з механічними кнопками для керування в іграх, фото і відео якого гуляють по Мережі з осені.

Джерело Вести

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.