Новини спорту. 19 січня. Євро-2012.УЄФА має намір підписати угоди ще з трьома національними спонсорами чемпіонату Європи до Євро-2012, імена яких будуть оголошені найближчим часом.

Епіцентр- перший національний спонсор від України

Про це повідомив сьогодні під час оголошення першого національного спонсора виконавчий директор UEFA Events SA Девід Тейлор. За словами чиновника УЄФА, сьогодні на завершальній стадії переговори з ще двома українськими компаніями. Ще одне місце залишається вакантним.

Коментуючи підписання угоди між Європейським футбольним союзом і компанією «Епіцентр К» – першим національним партнером Євро-2012, Віце-прем’єр-міністр – міністр інфраструктури Україні Борис Колесніков зазначив, що це історична подія для нашої молодої країни.

«Україна – молода країна з молодою економікою. Тому визначення українського спонсора Євро-2012 виводить на новий рівень відносини бізнесу до національних проектів», – підкреслив Борис Колесніков.

«Двері УЄФА відкриті. На статус спонсора треба визначатися іншим національним компаніям. Для цього у них залишається не багато часу – максимум весна», – зазначив Віце-прем’єр.

Джерело СпортЕкспрес

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.