Новини України. 14 січня. Українська народна партія має намір ініціювати розгляд питання про переслідування підприємців на засіданні Парламентської асамблеї Ради Європи.

Костенко ініціює розгляд питання про репресії в Україні на сесії ПАРЄ

«Українська народна партія буде ініціювати звернення до депутатів-опозиціонерів щодо винесення на розгляд сесії ПАРЄ питання про порушення прав людини, якщо правоохоронні органи не припинять репресії проти учасників «податкового» Майдану в Києві», – заявив народний депутат України від УНП Юрій Костенко.

Так політик оцінив інформацію українських ЗМІ щодо активізації дій правоохоронних органів проти майже 100 учасників акції протесту, яких викликають на допити.

Костенко вбачає «в цих переслідуваннях політичне підґрунтя, хоч кримінальні справи порушено за адміністративним статтями».

«Замість юридичних функцій, правоохоронні органи виконують політичні, повертаючись до звичного, радянського режиму роботи – карального меча в руках у влади», – цитує Костенка прес-служба УНП.

Політик вважає, що «карати людей, які захищають своє право на виживання – жорстоко та безглуздо».

Він нагадав, що «спрощена система оподаткування, яку малий бізнес захищав на Майдані, була введена в 1997 році, коли дві третини безробітних українців змушені були виживати через економічну кризу». На думку лідера УНП, «не краща ситуація і зараз».

Політик закликав Президента України як гаранта Конституції, «втрутитися в ситуацію, щоб не допустити остаточного підриву міжнародного іміджу України через порушення Основного закону та міжнародних конвенцій щодо гарантування прав людини».

На його думку, «потрібно не залякувати малий та середній бізнес, який забезпечує в країнах ЄС 80% робочих місць, а покращувати умови його діяльності».

Він нагадав, що «за 20 років незалежності українська влада спромоглася створити сприятливі умови лише для великого олігархічного капіталу, якому належать підприємства важкої індустрії, що виробляють напівсировинну енергоємну продукцію».

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.