Новини політики. 20 січня. Громадські організації українців у Європі обурені скасуванням президентського указу про присвоєння Степану Бандері звання Героя України.

Степан Бандера

Про це йдеться у заяві, яку підписали українські асоціації Португалії, Іспанії, Італії, Греції та Німеччини.

Автори відзначають, що Степан Бандера – герой не для окремої частини України, а для кожного свідомого українця, незалежно від місця проживання.

Повідомлення на сайті президента про скасування згаданого указу в українській діаспори називають “свідомою антиукраїнською провокацією владної верхівки, ознакою її політичної незрілості і загрозою для самого існування держави Україна“.

Українські емігранти також закликають президента Віктора Януковича припинити проводити антиукраїнську політику “на замовлення північного сусіда” і не позбавляти народ власної історії.

Громадські об’єднання українців у Європі солідарні з обласними радами і політичними організаціями, які виступили проти цього “незаконного і антинародного рішення”.

Як повідомлялося, сьогодні виповнюється рівно рік з моменту підписання Віктором Ющенком указу про присвоєння лідеру Організації українських націоналістів звання Героя.

Джерело Подробиці

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.