Новини авто. 29 січня. КАМАЗ за підсумками 2010 року збільшив реалізацію практично в усіх напрямках, в тому числі на основних експортних ринках України та Казахстану.

КАМАЗ
КАМАЗ наростив продажі в Україні

У минулому році Зовнішньоторговельна компанія «КАМАЗ» продала в Україні близько 500 автомобілів. Техніка КАМАЗу є безумовним лідером на ринку вантажних автомобілів в Україні. У планах компанії на 2011 рік – зайняти близько третини українського авторинку в сегменті повної маси понад 16 тонн, близько чверті – в сегменті 8-16 тонн. Планується, що зростання продажів збільшиться в півтора рази.

КАМАЗ зберігає лідерство і на вантажному авторинку Казахстану, займаючи частку 40%. Найбільш сильні позиції традиційно зберігаються в сегменті повнопривідних вантажівок. У минулому році експорт вантажівок в Казахстан в порівнянні з 2009 роком зріс утричі.

Зростання продажів по лінії Зовнішньоторговельної компанії «КАМАЗ» пов’язаний зі сприятливою економічною ситуацією в країні, яка поступово виходить з кризи. Зокрема, камські вантажні автомобілі широко застосовуються в будівництві. У 2011 році постачання в Казахстан планується збільшити більш ніж на чверть порівняно з минулим роком, повідомляє Автостат.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.