Новини України. 23 січня. Український інженер Анатолій Вдовиченко, який провів 14 років у передмісті Бангкока, будучи рабом на одній з фабрик кисневого устаткування, готує скаргу на своїх мучителів до Департаменту особливих справ Таїланду.

рабство
Українець провів в рабстві 14 років

57-річний чоловік був звільнений 11 січня в Бангкоку співробітниками консульського відділу посольства України в Таїланді після того, як консул пригрозив господареві фабрики, на якій утримували українського інженера, негайним викликом поліції.

Про українця, якого використовують у Бангкоку для рабської праці, українському посольству стало відомо з листа бірманського заробітчанина, який деякий час працював на тій самій фабриці, а після закінчення контракту відправив на прохання Вдовиченка лист в Україну з інформацією про його місцезнаходження.

Вдовиченко працював під охороною і без оплати праці. Весь цей час родина не мала можливості з ним зв’язатися.

Інженер приїхав до Таїланду в 1996 році у відрядження для встановлення та налагодження лінії з виробництва кисню. Українська фірма, в якій він працював, мала партнерські відносини з компанією з Бангкока, яка готувалася в цей час запустити кисневе виробництво. Господар таїландської компанії в результаті вилучив в українця паспорт, і погрожуючи йому вогнепальною зброєю, змушував його працювати.

Джерело РИА Новости

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.