Новини України. 15 січня. За загальнонаціональною демократичною “Помаранчевою революцією”2004 року стояло таємне товариство храмовиків, більш відоме як Орден Тамплієрів.

масонський символ циркуль
Україною керують масони

Інформація про це прозвучала на телеканалі «Інтер» у спеціальній програмі «Врата времени» («Брама часу» укр.), Присвяченій діяльності масонських лож в Україні.

За твердженням експерта Андрія Ватолкіна, слова якого приводилися в ефірі, сучасна історія України представляє ніщо інше як боротьбу двох католицьких таємних товариств – Ордена Святого Станіслава і Ордена Тамплієрів.

«Більшість силовиків Кучми призначалися з Ордена святого Станіслава», – зазначив він.

Експерт вважає, що вбиті взимку 2005 року міністр транспорту і зв’язку Анатолій Кирпа і міністр внутрішніх справ Юрій Кравченко також належали до Ордену Святого Станіслава, але поплатилися за те, що «дізналися зайве».

У той же час тамплієри мали своїх ставлеників серед заступників Міністра оборони України.

Перш за все тамплієрів нібито представляли колишній глава правління Національного банку України Володимир Стельмах, а також його учень, президент України у 2005-2010 рр.. Віктор Ющенко зі своєю дружиною Катериною Ющенко (Чумаченко).

«Дружина Ющенка взагалі була франко-масоном», – зазначив Ватолкін.

За словами ведучого програми Дмитра Овечкіна, банкір Стельмах прийняв масонство під час тривалої протягом п’яти років роботи радником Національного банку Куби.

«Куба – це єдина держава світу, де офіційно діє масонська ложа», – повідомив журналіст.

На підтвердження даної гіпотези телеглядачам продемонстрували введені при Стельмахові грошові купюри еквівалентом в 200 і 500 гривень з явно вираженими «масонськими символами», тобто з «Всевидячим Оком» і «Фонтаном Достатку» відповідно.

У програмі також були показані кадри отримання орденів Святого Станіслава главами Римського престолу Іоанном Павлом II і Бенедиктом XVI.

Журналістам вдалося записати короткий коментар керівника Ордену Тамплієрів Україні Олександра Яблонського, який заявив про поховання легендарної Чаші Грааля в околицях Середнянського замку. Він підкреслив, що «Середнянський замок і Кам’янець-Подільський магістрат» свідчать про вікову історію і постійній присутності тамплієрів на території країни.

Як повідомлялося раніше в ЗМІ, правління Ордена Тамплієрів до ночі з 16 на 17 січня 2000 року знаходиться в межах православного монастиря «Китаєва пустинь» (Київ). Після цього про це таємне співтовариство нічого відомо не було.

Джерело ЦензорНет

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.