Новини політики. 10 січня. Заступник глави адміністрації президента Ганна Герман відповіла на питання, чи збирається Віктор Янукович виконувати свою обіцянку, дану у ході президентських виборів, щодо надання російській мові статусу другої державної в Україні.

Ганна Герман
Ганна Герман

«Українська мова зараз в Україні є державною. Прийде час, якщо він прийде, як буде конституційна більшість, якщо ця конституційна більшість у парламенті прийме таке рішення про другу державну мову, то буде друга державна мова», – сказала Герман.

«Все залежить від людей. Якщо в даний час в Україні немає стільки людей, які хочуть другу державну мову, значить, і немає стільки їх представників у парламенті, щоб зуміли переламати ситуацію, щоб склали конституційну більшість. Не вибрав український народ стільки депутатів, щоб вистачило для введення в Україні другої державної мови», – підкреслила соратниця Януковича.

«Якщо настрої в суспільстві зміняться, і люди будуть посилати у Верховну Раду тільки таких депутатів, а їх потрібно 300, щоб вони змінили Конституцію, значить, ми будемо розуміти, що є такий стан у суспільстві, є настрої в суспільстві, і цього хочуть люди . Ми будемо робити тільки те, чого хочуть люди», – пообіцяла українська чиновниця.

Джерело ЦензорНет

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.