Новини України. 5 січня. Україна ухвалила рішення тимчасово заборонити ввезення свиней та інших тварин з Північно-Західного федерального округу Росії у зв’язку з виявленням в Ленінградській області африканської чуми.

Україна тимчасово заборонила ввіз російського м'яса через захворюваність худоби на чуму

Рішення прийнято 4 січня, повідомляє Держкомітет ветеринарної медицини України.

«У зв’язку з розповсюдженням африканської чуми свиней на територію Ленінградської області Російської Федерації тимчасово забороняється ввезення в Україну з Північно-Західного федерального округу здатних до захворювання на АЧС (африканська чума свиней) тварин, продукції, сировини з них і кормів», – йдеться в повідомленні.

У районі селища Російсько-Висоцьке Ломоносовського району Ленінградської області 31 грудня були виявлені трупи поросят. Дослідження біоматеріалу, проведені в Ленінградській міжобласній ветеринарній лабораторії, підтвердили загибель тварин від африканської чуми. У Гатчинскому і Ломоносовському районах регіону оголосили карантин. Проводяться необхідні заходи, повідомляє РИА Новости.

Африканська чума свиней не становить загрози для здоров’я людини, однак надзвичайно небезпечна для тваринництва, оскільки не піддається лікуванню і вакцинопрофілактиці. Раніше ознаки африканської чуми в Ленінградській області не виявлялись.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.