Новини України. 31 січня. Вільнянський районний суд України у Запоріжжі не задовольнив прохання росіянина, обвинуваченого на Батьківщині у вбивстві 12 людей у станиці Кущевська, про відміну його екстрадиції до Росії.

дозвіл, суд
Суд відхилив прохання росіянина не відправляти його на батьківщину

В Україні затримані два росіянина, причетні до вбивства, це Сергій Рябцев і Володимир Алексєєв. Хто з них протестував проти своєї видачі правоохоронним органам Росії представники юстиції Запорізької області не уточнили.

Відомо тільки, що росіянин затриманий в Бердянську запорізькими правоохоронними органами.

“Його прохання про скасування екстрадиції з території України до Росії відхилено судом, оскільки рішення генпрокуратури про його екстрадицію винесено на підставі та в порядку, передбаченому міжнародними договорами та кримінально-процесуальним законодавством України“, – повідомив прес-секретар прокуратури в Запорізькій області Маріанна Піскунова.

Вона додала, що після вступу в законну силу рішення генпрокуратури України про екстрадицію громадянина Росії у встановленому законом порядку буде вирішено питання про фактичну передачу цієї особи правоохоронним органам Російської Федерації.

Нагадаємо, 5 листопада 2010 трупи 12-ти осіб виявлені в двоповерховому будинку у Кущевську по вулиці Зелена, що належить родині Аметова. Серед убитих – фермер, який був господарем будинку, його дружина, невістка і внучка, двоє сусідів, а також гості з Ростова-на-Дону – фінансовий директор ВАТ “Астон” Володимир Мироненко, його дружина, дві дочки і тесть із тещею.

У справі заарештовано дев’ять місцевих жителів, яких підозрюють у скоєнні злочину. Це лідер організованого злочинного угрупування Сергій Цапок, депутат Кущевського району Сергій Цеповяз і їх спільники у віці від 16 до 35 років. Покінчити життя самогубством спробував у січні 2011 року в слідчому ізоляторі Новоросійська Віталій Іванов – член Кущевскої банди Сергія Цапка. Сам Іванов звинувачується у вбивстві трьох осіб.

За матеріалами Вести

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.