Новини України. 19 січня. З огляду на провальні результати економічної політики нинішня влада намагається відволікти увагу громадян від погіршення життя в країні протягом останнього року безперервними байками про міфічні зловживання уряду Тимошенко.

БЮТ радить Азарову і Андрєєву не вішати локшину на вуха громадян

Про це повідомляє БЮТ.

“Замість звіту про свою діяльність режим Януковича пропонує людям жуйку від голови КРУ Андреєва, гіперактивність якого відбувається якраз у ті моменти, коли країна опиняється у стані чергового цінового шоку внаслідок бездарної і некомпетентної роботи уряду Азарова“, – йдеться у повдіомленні прес-служби Блоку Юлії Тимошенко.

“Щойно суттєво зросли ціни на продукти харчування, «проффесіонали» на очах всієї країни тягають за хвоста дохлу кішку про «неправильний» уряд Тимошенко.

Щойно люди отримали нові платіжки з фантастичними цифрами на комунальні послуги – скликається чергова прес-конференція скандального «спеціаліста з конкурсів краси», що за сумісництвом очолює КРУ“, – відзначає опозиційна політсила.

“Щойно в черговий раз карколомно підвищено ціни на пальне – країна отримує чергову порцію «локшини» від Азарова-Андрєєва.

Більше того, бажання НЕ говорити про реальні справи настільки непереборне, що навіть під час сьогоднішнього засідання Кабміну Азаров навмисно продовжив телетрансляцію вже відомої маячні про попередній уряд.

Прес-служба партії «Батьківщина» нагадує, нинішній Голова КРУ не має морального права ані критикувати попередній уряд, ані обіймати свою посаду з огляду на те, що його таланти «масовіка-затєйніка» неодмінно мають стати предметом вивчення правоохоронних органів.

Ми також переконані, що режиму Януковича немає що сказати власному народові, немає чим прозвітувати про свої «досягнення» напередодні роковин перебування при владі з однієї причини – через відсутність таких досягнень. Влада провалилася. Відповідну оцінку вона отримала від світових міжнародних організацій у вигляді зниження всіх існуючих рейтингів, відповідну оцінку отримує і в середині країни.

У зв’язку із зазначеним, хочемо наголосити: ми цілком свідомі того, що з наближенням весни збудливість окремих елементів у високих кабінетах буде підвищуватися, а тому звертати увагу на цей «потік свідомості» варто тільки медичним фахівцям вузького профілю.

Наголошуємо, чинним посадовцям прийшов час не тільки звітувати про власну роботу, але й нести за неї відповідальність”, – йдеться у заяві БЮТ.

Comments

  1. Мне не нравилась предыдущая власть,еще больше не нравится нынешняя. На сегодняшний день меня,как гражданина страны,интересует отчет о проделанной работе сегодняшней власти за 2010год(пусть без 1квартала): почему стало хуже жить всем слоям населения,кроме власти, почему лавка в Харьковском метро не золотая( 67тыс.грн.-цена одной лавки, будучи проездом в Харькове специально посетила новую станцию метро”Алексеевская” , чтобы воочию убедиться ,что новая власть ворует и отмывает государственные денежки побольше и понаглее старой. Меня интересует ,почему новая власть бесцеремонно обедняет собственный народ ,а себя обогащает под видом реформ . И чем новая власть лучше старой , ежедневно расписываясь в своей некомпетентности,безграмотности,не профессионализме,цинизме ,не уважении к людям. Президент выразил желание “вылечить “страну, рецепты избрал ядовитые:террор ,преследования,запугивания,наплевательство , абсолютная власть и роскошь для себя. История не прощает государственным мужам преступных деяний.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.