Новини України. 26 січня. Крим. У Сімферополі міліція встановила спостереження за загальноосвітньою школою № 43, директор якої звернулася із заявою про те, що учнів на вулиці хапають за руки сектанти.

Сектанти хапають дітей за руки біля школи

Як повідомив сьогодні на оперативно-господарській нараді в сімферопольській мерії голова Гресівської селищної ради Іван Житнюк, на його ім’я надійшла заява від директора і батьківського комітету загальноосвітньої школи № 43.

«У заяві зазначено, що невідомі люди сектантських нахилів хапають дітей за руки на зупинці громадського транспорту. Я направив лист до прокуратури та міліції », – сказав Житнюк, передає кореспондент «Нового Регіону».

Присутній начальник відділення кримінальної міліції у справах дітей Сімферопольського міського управління кримського главку МВС Ігор Бажан у свою чергу повідомив, що після звернення до міліції голови Гресівської райради до школи були спрямовані оперативники, щоб вивчити ситуацію.

«Зі слів директора, біля школи нібито з’являються якісь люди – чоловік і жінка, які відносять себе до секти. Це ще не підтверджено. Були направлені співробітники. Але на даний момент, протягом трьох днів, мої співробітники ще результати не принесли», – сказав Бажан у коментарі.

Загальноосвітня школа № 43 знаходиться у віддаленому районі Сімферополя – в селищі Комсомольське.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.