Новини світу. 9 січня. В Ізраїлі пограбували російського сенатора Бориса Шпігеля, який приїхав туди на відпочинок.

готель Herods
Росіянин проживав у готелі Herods

Із сейфа в номері Шпігеля невідомі викрали мільйон шекелів готівкою – це приблизно 280 тисяч доларів, і дорогий годинник, вартістю під 83 тисячі доларів, повідомляє Вести.

Компанія людей, у якій перебував російський сенатор, орендувала досить дорогу яхту і була відсутня кілька годин. Коли Борис Шпігель, його близькі і помічники повернулися в номер на одному з верхніх поверхів дорогого ейлатського готелю Herods, один з помічників відкрив сейф, і той опинився порожній – там знаходився тільки дипломатичний паспорт. Гроші, якими передбачалося розплачуватися за проживання в номерах (30 тисяч доларів на день) зникли.

Передбачається, що частина грошей знаходилася в доларах, інша – в шекелях. Також у сейфі знаходилися годинник вартістю 270 тисяч доларів. Таку інформацію опублікувала ізраїльська газета “Едіот Ахронот” з посиланням на структури готелю, де проживав сенатор, а також з посиланням на поліцію Ейлата, яка веде розслідування крадіжки.

Поки не можна з точністю стверджувати, що в номер проникли якісь невідомі грабіжники, оскільки на поверсі немає камер спостереження. Зараз поліція опитує співробітників готелю і найближчих помічників Бориса Шпігеля.

Близькі до Шпігеля люди обурені публікацією в ізраїльській пресі. Вони вважають, що інформація спотворена. Шпігель названий на газетному заголовку “олігархом”, що, на думку помічників, одразу створює негативне ставлення до Шпігелю. Також нібито спотворені деякі дані з приводу того, куди і як звернувся Борис Шпігель, дізнавшись про грабіж.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.