Новини культури. 13 січня. На початку квітня у Львові відбудеться міжнародний фестиваль українського романсу імені Квітки Цісик, у місяць коли в співачки день народження.

Квітка Цісик
У Львові відбудеться фестиваль імені Квітки Цісик

«Захід має на меті об’єднати талановитих музикантів України, Сполучених Штатів Америки, Канади, Австралії, та інших країн, де є найбільше шанувальників її творчості» – каже співорганізатор фестивалю продюсер Олександр Гудмахер.

Під час фестивалю відбуватиметься виставка портретів Квітки Цісик у різних живописних техніках та художніх робіт, пов’язаних з піснями співачки, виконаних львівськими художниками.

Місце проведення заходу – Національний академічний український драматичний театр ім. Марії Заньковецької.

«Ми віримо, що з проведенням цього фестивалю, популяризуємо творчість видатної української співачки у світі», – зауважив депутат Львівської міськради, співорганізатор фестивалю Роман Грицевич.

«Творчість Квітки Цісик – надбання всесвітнього українства, квінтесенція найкращих традицій виконання української музики ХХ століття, що визнана світом. Львів уже долучився до увіковічення пам’яті цієї славетної співачки проведенням міжнародної музичної академії в театрі імені Марії Заньковецької на честь Квітки Цісик та відкриттям вулиці, названої її ім’ям. Встановлено також пам’ятну дошку співачці», – зазначив Олександр Гудмахер.

Джерело Вголос

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.