Новини технологій. 4 січня. У школах Львова розпочнеться програма «Онляндія – безпека дітей в Інтернеті».

Онляндія - безпека дітей в Інтернеті
Програма "Онляндія - безпека дітей в Інтернеті" пройде у Львові

У рамках програми для вчителів і керівників навчальних закладів проводяться семінари-інтерактивні зустрічі на тему безпечного інтернету.

Під час інтерактивної зустрічі керівники навчальних закладів дізнаються про основні ризики для дітей, які подорожують по мережі Інтернет, і отримають конкретні поради, що допоможуть уникнути цих небезпек. Також буде представлена нова модель виховання у дітей безпечної поведінки в мережі Інтернет.

Як вважає генеральний директор компанії «Майкрософт Україна» Дмитро Шимків, батьки в Україні не до кінця усвідомлюють, наскільки велику роль займає Інтернет у житті їхніх дітей, і недостатньо серйозно відносяться до їх онлайн-безпеки та захисту приватної інформації.

«Легковажне ставлення до небезпек віртуального світу може вилитися в цілком відчутні наслідки: від фінансових втрат до психологічного і фізичного насильства над дітьми», – сказав він.

Нагадаємо, що програма «Безпека дітей в Інтернеті» включає заходи, спрямовані на навчання дітей, вчителів та батьків правилам безпечного користування Інтернетом. Першим кроком стало відкриття в квітні 2008 року веб-сайту «Онляндія – безпечна веб-країна», на якому представлені матеріали для дітей, їх батьків та вчителів: інтерактивні ігрові сценарії, короткі тести, готові плани уроків.

Пізніше запущена безпечна електронна пошта для дітей. Електронна пошта створена на сайті «Онляндія» і базується на веб-сервісі Microsoft – Windows Live Mail. Як стверджують розробники, інтерфейс поштового домена@onlandia.org.ua не містить реклами, а електронний ящик захищений від несанкціонованого спаму і вірусів.

За матеріалами ІМК

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.