Новини світу. 20 січня. Лондон. У Лондоні відкрилася найдорожча у світі житлова новобудова.

Найдешевша квартира в цьому будинку продається за 6,5 мільйонів фунтів стерлінгів

Комплекс пентхаусів і апартаментів загальною вартістю понад мільярд фунтів. Житло тут було розкуплено ще на стадії будівництва.

Витримані у вишуканому стилі інтер’єри або розкішне місце – важко сказати, що тут важливіше. Може бути, і не те, і не інше, а ціна, яка якраз і приваблює клієнтів. Один квадратний метр у цьому будинку коштує більше 100 тисяч доларів. Так що адреса відразу визначає статус власника. Це так званий золотий індекс. У сусідах можна не сумніватися – найменша і найдешевша квартира продається за 6,5 мільйонів фунтів стерлінгів.

“Місце унікальне. З одного боку – знаменитий Херродс, підходите до іншого вікна і перед вами один з найкрасивіших європейських парків – Гайд-парк. Ідеальне розташування для Лондона. Кращого місця в світі не знайдеш”, – розхвалює будинок архітектор Річард Роджерс.

Квартири в цьому житловому комплексі в центрі Лондона в престижному районі Найтсбрідж ще на стадії котловану розліталися як пиріжки. До кризи скупили приблизно третину апартаментів, потім було недовге затишшя і тріумфальне повернення гаманців. У серпні минулого року дворівневий пентхаус пішов за 140 мільйонів фунтів стерлінгів.

“Важливо відзначити, що рівень попиту дуже високий. Супербагатії світової величини знаходяться в постійному пошуку, а вибір обмежений”, – говорить Люсьєн Кок, агент з нерухомості.

Покупці в основному іноземці, говорять про американців, арабів, нігерійця, за неперевіреними даними, серед мешканців будинку є й росіяни. Ініціатори проекту – брати Крістіан і Нік Кенді – давно працюють з клієнтами з Росії.

Крістіан Кенді: “Зараз в Лондоні клієнти хочуть отримувати житло під ключ. Нічого не треба переробляти. Купив, замовив інтер’єр, приїхав, одяг – на вішалку і ти вже вдома”.

До послуг мешканців комплексу цілодобове VIP-обслуговування з  готелю, що стоїть поруч “Мандарин-Орієнтал”. Їжа з ресторану модного Хестона Блюменталя, консьєржі, офіціанти, метрдотелі, вишколена охорона і інші необхідні дрібниці.

Цей житловий комплекс вже називають найдорожчим на землі, чотири пентхауса, 86 апартаментів – всі разом оцінюють на суму понад мільярд фунтів стерлінгів. Вільні місця поки ще є, але продавці впевнені – клієнти будуть. За висловом одного з ріелтерів, Лондон – це столиця капіталів.

Джерело Вести

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.