Новини України. 27 січня. Київ. За рішенням Київради скасовано безплатний проїзд у метро пенсіонерів, інвалідів та інших пільгових категорій громадян.

В Києві відмінили усі пільги в метро

Про це повідомили в прес-службі Комунального підприємства «Київський метрополітен».

Як наголошується в повідомленні, «згідно з рішенням Київської міської ради від 30.12.2010 № 573/5385 «Про бюджет міста Києва на 2011 рік» (додаток № 19), втратило чинність рішення Київської міської ради від 30.09.2008 №377/377 із змінами і доповненнями, щодо безкоштовного проїзду пенсіонерів та інвалідів м. Києва; осіб, які не мають права на пенсію; багатодітних сімей, на вихованні яких три і більше неповнолітніх дітей; непрацюючих осіб, які здійснюють догляд за дітьми-інвалідами; малозабезпечених осіб, які проживають разом з інвалідом I та II групи або в результаті психічного розладу, який за висновком лікарської комісії медичного закладу потребує стороннього догляду.

У зв’язку з цим з 28 січня 2011 пасажири вищевказаних категорій платять за проїзд у метрополітені згідно з чинним тарифом».

Разом з цим КП «Київський метрополітен» інформує, «що і в подальшому мають право користуватися безкоштовним проїздом у метрополітені ветерани праці Україна, діти війни, інваліди по зору і з ураженням опорно-рухомого апарату 1, 2 груп та їх супроводжуючі».

За матеріалами Сегодня

Comments

  1. Otmenit besplatnuj proezd dlya pensionerov – voobshe podureli tam vse v Kievskoj Rade!!!

  2. ЦЕ покращення життя вже сьогодні. хочу,щоб усі, хто обирав чинну владу, страждали і пухли з голоду. На голодний шлунок краще думається

  3. Ті хто готував і розміщував цю інформацію просто мяко кажучи юридично безграмотні, оскільки Київрада може скасувати тількі ті пільгі яка сама встановила. А пільги які встановлені Кабінетом міністрів чи ВР це не юрисдикція Київради. Наприклад пільга на проїзд для інвалідів війни встановлена законом України Про статус ветеранів війни, гарантії їх соціального захисту , а відтак Київрада не може скасувати цю пільгу. Тому ця категорія буде користуватись метро безоплатно. А такі повідомлення, про скасування всих пільг, окрім трьох категорій вводять в оману і пересічних громадян і посадових осіб. Перш ніж писати про щось, треба хоча б елементарно розібратись

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.