Новини світу. 7 січня. Великобританія. На транспортній системі Великобританії підвищений рівень терористичної тривоги; в поліцейських підрозділах скасовані відгули і відпустки. Особливі заходи прийняті у Лондоні та його передмістях.

поліція Англії
Великобританія в очікувані теракту

На залізничних та автобусних вокзалах, в метро та інших великих транспортних об’єктах з ночі з’явилися посилені наряди поліції, введені особливі заходи безпеки. Населення закликають виявляти “підвищену пильність”.

Як повідомив телеканал Sky News, підвищення на одну позначку рівня загрози означає, що влада вважає за можливе проведення терористичними угрупованнями або окремим особами нападів на громадські об’єкти. Вище цього рівня існує лише один – “критичний”.

На думку журналістів, мова може йти про отримання владою інформації про теракт, аналогічний тому, що був здійснений в листопаді 2008 року в індійському місті Мумбаї (Бомбей). Тоді кілька груп терористів захопили ряд об’єктів міста, включаючи один з найбільших готелів, і утримували його протягом декількох днів. В ході нападу терористів і наступних боїв загинули 195 людей.

Джерело ИТАР-ТАСС

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.