Новини України. 9 січня. Митна служба порушила кримінальну справу за фактом спроби контрабанди автомобіля вартістю близько 750 тисяч гривень.

Bentley Continental
Білорус хотів незаконно вивезти Bentley Continental

У пункті пропуску «Нові Яриловичі» співробітники митниці затримали автомобіль «Bentley Continental» 2009 року випуску при спробі його незаконного вивезення за межі України. Керував автомобілем громадянин Республіки Білорусь, який згідно з наданих до митного контролю документів, придбав його у Києві, повідомляє прес-служба Держмитслужби.

Підозру митників викликав договір купівлі-продажу автомобіля, засвідчений приватним нотаріусом. Попередньою перевіркою встановлено, що нотаріус, який ніби-то оформив документ, насправді не має жодного відношення до даної операції.

Проведена перевірка підтвердила факт спроби переміщення автомобіля з приховуванням від митного контролю, вчиненим шляхом переміщення автомобіля зі зміненими ідентифікаційними ознаками, а саме іншим номером кузова, та подання митному органу в якості підстави для переміщення підроблених документів.

Порушено кримінальну справу за фактом замаху на контрабанду за ознаками злочину, передбаченого ч. 2 ст. 15, ч. 1 ст. 201 Кримінального кодексу України.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.