Новини України. 2 січня. Тільки національна революція зможе побудувати в Україні громадський порядок на основі національної і соціальної справедливості.

Олег Тягнибок
Тягнибок знає як навести порядок в Україні

Про це під час урочистостей з нагоди 102-річчя з дня народження Степана Бандери заявив лідер ВО «Свобода» Олег Тягнибок.

«Установка промосковського окупаційного режиму, політичні репресії, тотальна українофобія, що панують в Україні, лише підтверджують думку, що без здійснення національної революції в Україні не вдасться побудувати суспільний лад на засадах національної і соціальної справедливості», – зазначив він.

Тягнибок процитував Степана Бандеру: «Провідна лінія націоналістичного шляху – повноцінна українська національна революція, а не протирежимний опір-резистанц».

«Українофобський промосковський режим Януковича за рік повернув Україну в колоніальне минуле, де панують поліцейська держава, соціальний гніт і національна несправедливість. Сьогодні політичні репресії стали повсюдним явищем, заарештовують не тільки за економічні злочини екс-чиновників, а й за чітку національну політичну позицію. Протягом минулого року сотні «свободівців» пройшли через допити репресивних структур», – наголосив Тягнибок.

За його словами, завдання нинішнього політикуму – організувати націю і здійснити мрію Бандери – побудувати Самостійну Соборну Українську Державу на засадах національної і соціальної справедливості.

«Третя українська революція, а не протирежимний опір, боротьба за ідею нації, а не за ілюзорні ліберальні кліше – завдання, яке повинне виконати наше покоління», – цитує Тягнибока Сегодня.

Нагадаємо, в суботу, 1 січня, в Україні відзначили 102-у річницю з дня народження Бандери. Святкування пройшло в 9 містах України, а саме у Львові, Києві, Луганську, Івано-Франківську, Запоріжжі, Тернополі, Житомирі, Рівному та Кіровограді.

Comments

  1. Не з тими гаслами треба виходити в маси, це все вже не спрацює..оскільки пройшло розшарування суспільства за цих 20 років на (злидарів та багатих) відсоток одних до інших десь 90/10, а ви пани свободівці міркуєте вчорашніми тактичними маневрами і тлумачити про якусь там соціальну справедливість її вже дано немає і не буде за такого розкладу (тільки повна денаціоналізація рухомого та нерухомого майна) може зацікавити та підняти маси на боротьбу з режимом-паразитом, а не кучка свідомих патріотів все це дуже вигідно на руку власть(імущим) які на вашому протистоянню зароблять дивіденти серед недругів українців та тих хто відірвав шмат національного пирога за копійки, адже великий бізнес як і кримінал інтернаціональний….націонал-соціалізм може вивести країну з провалля та вічних боргів..(віхи історії), формування національної свідомості..

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.