Новини політики. 17 січня. Лідер ВО “Свобода” Олег Тягнибок обережно оцінює майбутнє опозиційної сили на базі партій Анатолія Гриценка, Арсенія Яценюка, Анатолія Матвієнка і Миколи Катеринчука, але тим не менш готовий з ними співпрацювати.

Олег Тягнибок

Про це він заявив сайту Podrobnosti.ua.

За його словами, він отримав інформацію про створення нової політсили з ЗМІ.

“Поки жоден з її передбачуваних членів не дав чіткої інформації. Судячи з усього, нова партія тільки створюється”, – сказав Тягнибок.

На думку лідера ВО “Свобода”, для успішної діяльності нового об’єднання необхідний міцний ідеологічний базис.

“Поки це об’єднання тільки створюється і тому важко буде сказати, який його формат. Але для успіху подібного об’єднання необхідний ідеологічний базис, щоб не було так, як це часто буває – досягли влади й почали кожен на себе перетягувати ковдру. По-друге, необхідна внутрішня люстрація: будь-яке об’єднання буде успішним лише в тому випадку, коли його члени не будуть мати за собою політичну історію, не будуть скомпрометовані чим-небудь “, – вважає Тягнибок.

Тим не менш, він готовий співпрацювати з новою опозиційною силою.

“Якщо об’єднання буде ставити за мету подолати окупаційний, бандитський, промосковський і антинародний режим Януковича, то ми будемо ситуативно коригувати наші дії”, – сказав він.

Нагадаємо, раніше ЗМІ заявили про злиття, ряду опозиційних партій України в одну.

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.