Новини світу. 27 січня. Популярний сервіс мікроблогів Twitter продовжує дорожчати. Поки що компанія, яка належить лише вузькому колу засновників та інвесторів, оцінюється у 4 мільярди доларів.

"Пташку" Twitter оцінили в 4 мільярди

У таку суму Twitter оцінили виходячи з ціни акцій, що продаються на майданчику SharedPost – біржі для торгівлі паперами непублічних компаній. Недавні угоди з паперами Twitter укладалися, виходячи з ціни компанії, яка в цілому дорівнює 4-ом мільярдам доларів.

Всього за місяць Twitter подорожчав на 8%. У грудні група інвесторів вклала в компанію 200 мільйонів доларів, отримавши натомість акції. Виходячи з вартості паперів сервіс мікроблогів тоді оцінили у 3,7 мільярди доларів.

Швидше за все, вартість стартапу продовжить рости. Нещодавно аналітична фірма eMarketer передбачила, що надходження Twitter від реклами в 2011 року зросте втричі й становитимуть близько 150 мільйонів доларів. Це багато, але менше, ніж заробляє найбільша у світі соціальна мережа – Facebook. Питання в тому, чи є у Twitter зіставний потенціал зростання, а також монетизації перевищила вже 200 мільйонів аудиторії.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.