Новини економіки. 10 січня. Програма фінансування Київського зоопарку в 2011 році передбачена в обсязі 11970 тисяч гривень, з яких близько 5,3 млн гривень – кошти міського бюджету і 6,7 млн гривень – кошти підприємства.

Цьогоріч Київський зоопарк планує витратити на переоснащення 12 млн грн

Такі цифри вказані в Програмі соціально-економічного розвитку Києва на 2011 рік.

Так, на реконструкцію і технічне переоснащення слоновника передбачено 900 тис. грн. (Роботи планується здійснити протягом цього року); на реконструкцію ведмежатника і павільйону Тропічні ведмеді – 2,4 млн гривень.; Технічне переоснащення жирафник – 400 тис гривень, Острови звірів – 500 тис. гривень.

Крім того, на технічне переоснащення окремих секцій павільйону Примати планується витратити 578 тис гривень, павільйону Пташник – 500 тис гривень. Крім того, передбачено створення нових вольєрів Пташника, але за кошти зоопарку в розмірі 1,7 млн гривень.

Також за кошти зоопарку (або за залучені ним кошти інших організацій) планується здійснити протягом року реконструкцію водойм, на що потрібно 1,5 млн гривень, і реконструкцію котельні з укріпленням схилу – 3,5 млн гривень.

Нагадаємо, 31 грудня 2010 року, Київрада ухвалила бюджет столиці, а також Програму соціально-економічного розвитку на 2011 рік.

Джерело Деньги

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.