Новини економіки. 10 січня. Нафта може подорожчати так сильно протягом найближчих тижнів, вважають у Верховній нафтовій раді Кувейту.

нафта, вишка
Нафта може подорожчати до 110 доларів за балель

Зокрема, член ради Імад аль-Атіка заявив, що дії спекулянтів можуть підняти ціни на нафту до 110 доларів за барель протягом найближчих тижнів. Він також повідомив, що це може змусити ОПЕК підвищити квоти на видобуток чорного золота.

“Це підвищення може бути причиною для збільшення виробництва, щоб на нафтовому ринку не виникло занепокоєння, яке особливо ймовірно, якщо зростання буде швидким”,- міркує Імад аль-Атіка, вважаючи, що, якщо ціни на нафту перевищать 100 доларів за барель, що спостерігається сьогодні, відновлення світової економіки продовжиться.

Також член кувейтської нафтової ради впевнений, що достатня кількість нафти на міжнародному ринку забезпечує стабільність цього ринку.

Нагадаємо, що в грудні 2010 року ціни на нафту досягли пікового значення з жовтня 2008 року. На лондонських торгах 23 грудня нафту марки Brent подорожчала до $94,74 за барель – завдяки холодній погоді і оптимістичними даними з економіки США.

Джерело Деньги

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.