Новини економіки. 18 січня. Нацкомісія регулювання електроенергетики ухвалила нові тарифи на електроенергію для населення. Їх запровадять із 1 лютого.

пенсія, гроші
Тарифи на електричну енергію піднімуться вдвічі до наступного руку

При щомісячному споживанні до 150 кВт/год. на одну родину городяни платитимуть 30,7 коп. за кВт/год. Із селян братимуть по 28,3 коп. за кВт/год. Це на 7 коп. дорожче, ніж у січні.

Якщо за місяць ”спалять” більше як 150 кВт/год., різницю доведеться оплачувати за підвищеним тарифом, приблизно на 30%. У будинках з електроплитами або електроопаленням, поріг становить 250 кВт/год.

“Середньостатистична українська сім’я споживає 100–200 кіловат-годин на місяць. Так що підвищення тарифів буде відчутним. Людям доведеться вкладатися у норму, — каже 30-річний Ільдар Ґазізуллін, аналітик Міжнародного центру перспективних досліджень. — Збільшення плати мотивують тим, що населення сплачує лише 30 відсотків від ринкової вартості. Решту компенсують за рахунок державних дотацій, субвенцій, підвищених тарифів для промисловості. Тому підвищення тарифів триватиме. Електроенергія для населення може подорожчати вдвічі до кінця року”.

Джерело ГазетаУа

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.