Новини технологій. 5 січня. Компанія Toshiba представила прототип ноутбука з серії Qosmio з підтримкою об’ємного зображення, імовірно, він буде демонструватися на виставці CES, яка стартує 6 січня.

3D Ноутбук

3D зображення на даному пристрої можна побачити неозброєним оком, тобто, без допомоги спеціальних окулярів. Дана технологія аналогічна тій, що використовується в телевізорах, які теж відображають стереокартинку, видиму без окулярів. На думку представника Toshiba Філа Осако (Phil Osako), вона широко пошириться в сегменті ноутбуків тільки до кінця поточного року.

До того ж, ноутбук для реалізації тривимірного зображення такого типу використовує не тільки особливий дисплей, але і свою вбудовану web камеру, що дозволяє відслідковувати позицію користувача щодо екрану і підлаштовуватися під неї, забезпечуючи відсутність “мертвої зони”. Тобто, ймовірність, що під деякими кутами стереокартинки буде не видно, знижується. Поки 3D ноутбук Toshiba Qosmio – лише прототип, він, по всій видимості, вийде в продаж ближче до кінця цього року.

Джерело ФераРу

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.