Новини України. 5 січня. Микола Томенко просить Кабінет міністрів пришвидшити процес популяризації спорту на фізичної культури в суспільстві.

Микола Томенко
Томенко: держава може надавати пільги спортивним благодійникам

Заступник Голови Верховної Ради України Микола Томенко звернувся до Кабінету Міністрів України з проханням пришвидшити розробку та введення в дію нормативних актів, які дозволять на практиці реалізувати визначені Законом «Про фізичну культуру і спорт» норми щодо заохочення благодійної діяльності у сфері фізичної культури та спорту, повідомляє прес-служба віце-спікера.

Томенко нагадав, що з 1 січня 2011 року набув чинності Закон України «Про внесення змін до Закону України «Про фізичну культуру і спорт» та інших законодавчих актів України». Запроваджена ним нова редакція Закону України «Про фізичну культуру і спорт», зокрема, передбачає заохочення благодійної діяльності у сфері фізичної культури і спорту.

Так, статтею 47 цього Закону визначено, що держава «може надавати податкові пільги для юридичних та фізичних осіб (резидентів та нерезидентів), що здійснюють благодійну діяльність у сфері фізичної культури і спорту в порядку, визначеному законодавством» і «сприяє діяльності суб’єктів господарювання, що здійснюють інвестиційну діяльність у сфері фізичної культури і спорту в Україні».

Водночас, у своєму зверненні Віце-спікер наголосив, що практичне застосування вищезазначених норм Закону можливе лише за умови прийняття відповідних нормативних актів, що визначать порядок та умови надання відповідних пільг, вимоги до ведення благодійної діяльності тощо.

Тому, на переконання Миколи Томенка, Кабмін повинен якнайшвидше розробити механізми застосування норми щодо надання пільг бізнесу, який підтримує фізичну культуру і спорт.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.