Новини політики. 6 січня. Юлія Тимошенко має з’явитися у Генпрокуратурі 13 січня для ознайомлення з матеріалами кримінальної справи.

Юлія Тимошенко
Юлія Тимошенко

Про це йдеться у заяві, яку оприлюднила прес-служба відомства.

“Кожного разу відвідуючи Генпрокуратуру Тимошенко у своїх інтерв’ю намагається дискредитувати працівників Головного слідчого управління, вдаючись до відвертої неправди, або, навіть, брехні”, – йдеться у заяві.

“Так, учора вона в черговий раз заявила про те, що начебто її “допитували, чому вона пішла на засідання суду до Луценка“, – зазначили у ГПУ.

Як наголосила прес-служба, “насправді, слідчий у справі попередив її про неявку в призначений час без поважних причин, оскільки вона була викликана на 12 годину, а з’явилась о 16”.

“У відповідь Тимошенко послалася на сімейні обставини, хоча вся країна мала змогу бачити її в Апеляційному суді Києва“, – заявили у Генпрокуратурі.

“Слідчий спокійно сприймає усі її примхи і забаганки. Сьогодні, 6 січня, Тимошенко до прокуратури не викликається”, – зазначили у відомстві.

Як повідомили у ГПУ, Тимошенко “було призначено з’явитися як обвинуваченій для ознайомлення з матеріалами кримінальної справи на 10 січня, але, оскільки вона заявила клопотання перенести це на 13 січня у зв’язку з неможливістю присутності в цей час її адвоката, слідчий задовольнив її прохання”.

“Також, вона заявляє, що до розслідування її справи залучено 18 слідчих. Однак це чергова неправда. Їх усього двоє. У прокуратури є багато й інших справ”, – зазначили у Генпрокуратурі.

“Із наведеного видно, що Тимошенко свідомо спотворює та маніпулює фактами задля здобуття політичних дивідендів”, – йдеться у заяві.

Джерело УП

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.