Новини України. 5 січня. Київ. Лідер партії “Батьківщина” Юлія Тимошенко заявляє, що в жодному разі не ухилятиметься від слідчих дій в рамках порушеної проти неї кримінальної справи щодо нецільового використання коштів, отриманих Україною за продаж квот на викиди парникових газів.

Юлія Тимошенко
Тимошенко цікаво додивитися театр абсурду до кінця

“Я категорично не пропущу жодної слідчої дії. Мені хочеться додивитися цей театр абсурду до завершення. Я не дам їм ніяких підстав для того, щоб заявляти, що я десь ухиляюся від будь-яких їхніх дій і наїздів. Я нікуди не поїду з країни”, – сказала Юлія Тимошенко сьогодні журналістам.

Лідер партії “Батьківщина” переконана, що відповіддю на дії влади може бути лише стійкість і впевненість в своїй правоті.

“Чим більше буде сильних людей, таких як Луценко, Діденко, Макаренко, Кушнір, Шепітько, чим буде більше людей, які здатні не гнутися перед мафією, тим швидше Україна поновить свої сили, свою потужність, а влада, яка зараз себе так поводить, буде, безумовно, відповідати”, – цитує Тимошенко персональний сайт політика.

Як відомо, сьогодні о 15.00 Юлію Тимошенко знову викликають до Головного управління Генеральної прокуратури з розслідування особливо важливих справ.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.