Новини України. 5 січня. Лідер партії “Батьківщина”, екс-прем’єр-міністр Юлія Тимошенко вважає, що показові дії правоохоронних та силових органів з затримання опозиційних політиків спрямовані на залякування політичних лідерів та громадян України.

Юлія Тимошенко
Тимошенко: мета влади - залякати населення

“Сьогодні вони таким чином намагаються залякати все суспільство. Це не тільки операція для політиків”, – сказала Юлія Тимошенко інтерв’ю 5 каналу.

Зокрема, лідер партії “Батьківщина” звернула увагу на те, як і за яких обставин були затримані лідер “Народної самооборони”, екс-міністр внутрішніх справ Юрій Луценко, а також лідер Української соціал-демократичної партії, колишній заступник Міністра юстиції Євген Корнійчук.

Юрія Луценка арештовують шумно, маски-шоу біля будинку, коли він вийшов з сином вигуляти песика… Яка була необхідність так ламати людину, коли він кожен день ходив на допити? Подивиться, що зараз роблять з Ігорем Діденком: четверо дітей, одна маленька дитинка, яка тільки народилася… Подивіться, як сьогодні поводяться з Євгеном Корнійчуком: чому саме в ту хвилину, коли в нього народжується донька, в цю хвилину його арештовують? Це що? 37-ий рік? Чи це та хвилина, коли людині треба нанести найжорстокіший удар?”, – пояснила вона, повідомляє персональний сайт політика.

Лідер партії “Батьківщина” закликала всіх громадян не піддаватися страху. Вона також наголосила, що боятися такої мафії сьогодні не потрібно.

“Я твердо можу сказати – у мене страху немає. Мені немає за що боятися, тому що мої дії на посаді Прем’єр-міністра, до посади Прем’єр-міністра були такими, що навіть їх продажні аудити і їх керовані силові структури нічого не знайшли”, – переконана Юлія Тимошенко.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.