Новини України. 4 січня. Київ. Екс-прем’єр-міністр України, лідер партії “Батьківщина” Юлія Тимошенко запевняє, що нічого не змусить її виїхати з України.

Юлія Тимошенко
Тимошенко закликає вийти на Майдан або провести вибори

Про це вона заявила сьогодні журналістам в Апеляційному суді міста Києва перед початком судового засідання з розгляду скарги екс-міністра внутрішніх справ Юрія Луценка щодо зміни йому запобіжного заходу з підписки про невиїзд на арешт.

«Віктор Федорович навіть в якості новорічного подарунка не дочекається, щоб я кудись виїхала», – сказала Тимошенко.

За її словами, для того, щоб сьогодні змінити чинну владу, необхідно обов’язково збиратися громадськості разом, народним депутатам, політикам, які не змінили свою орієнтацію, і досить чітко, крок за кроком планувати дії.

При цьому Тимошенко зазначила, що рік правління нинішньої влади вже “все показав, що вони наробили і що треба реально робити”. За її словами, усунути цю владу можна або шляхом парламентських виборів, або через Майдан.

«Якщо в наших людей є сили, любов до свободи, до України, необхідно вийти на Майдан і стояти там, поки ця влада не піде. Інший варіант – парламентські вибори, якщо справді перед ними ретельно попрацювати. Це сьогодні питання виживання людей», – сказала Юлія Тимошенко.

За матеріалами Газета по-київськи

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.