Новини політики. 6 січня. Екс-прем’єр заявила про спробу Генпрокуратури заборонити їй участь у судових процесах проти опозиції.

Юлія Тимошенко
Тимошенко: мені забороняють підтримувавти прибічників у судді

Юлія Тимошенко заявляє, що під час останнього допиту в Генпрокуратурі їй заборонили підтримувати в судах Юрія Луценка та інших колег по опозиції.

Про це вона заявила вчора пізно ввечері, після чергового візиту до Головного слідчого управління Генпрокуратури.

“Я думала, що прийшла на ознайомлення з матеріалами справи, але почалося все зовсім по-іншому. Зайшли керівники цього управління з особливо важливих справ та почали мене знову допитувати, чому я ходила на засідання суду до Луценка“, – заявила лідер “Батьківщини“.

За словами Тимошенко, її звинуватили в тому, що, відвідуючи засідання суду у справі Луценка, вона чинила тиск на Апеляційний суд, висловлювала у своїх заявах неповагу до Генпрокуратури.

Екс-прем’єр додала, що за результатами цієї розмови був складений окремий протокол. Разом з тим, вона наполягає на своєму праві підтримувати однодумців у судах.

Тимошенко також додала, що вчора її допит тривав більше 4-х годин – з 15.00 до 19.26, після чого вона продовжила знайомитися з матеріалами своєї кримінальної справи.

Вона встигла прочитати 28 сторінок першого тому справи. Всього ж, за її словами, матеріали справи займають 17 томів по 200-300 сторінок кожний.

Джерело ТочкаНет

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.