Новини України. 27 січня. Київ. Генпрокуратура порушила кримінальну справу проти Тимошенко за “швидкі” “Опель Комбо”.

Опель Комбо
Проти Тимошенко порушили кримінальну справу за "швидкі"

“Сьогодні, 27 січня 2011 року Генеральною прокуратурою України порушено кримінальну справу щодо колишнього Прем’єр-Міністра України Тимошенко Ю.В. за ознаками злочину, передбаченого ч. 3 ст. 365 КК України про перевищення нею влади та службових повноважень під час закупівлі під гарантію Уряду та ввезення на територію України нібито спеціалізованих медичних автомобілів «Опель Комбо». Загальна сума завданих державі збитків становить 67 мільйонів гривень”, – йдеться в повідомлені прес-служби ГПУ.

Встановлено, що закуплені 1000 автомобілів «Опель Комбо» не належать до жодного з зареєстрованих класів автомобілів медичної допомоги, не є спеціалізованим транспортом та не віднесені до виробів медичного призначення.

17 грудня 2009 року центр специфікації МОЗ зробив офіційний висновок, що даний автомобіль не відповідає положенням національного стандарту і не пристосований для транспортування хворих на ношах.

З метою нецільового використання бюджетних коштів, уряд Тимошенко спеціальною постановою незаконно змінив перелік медичного обладнання автомобіля.
Крім того, урядом Тимошенко, усупереч вимогам чинного законодавства було грубо порушено митне оформлення даних автомобілів, повідомляє ГПУ.

Попри той факт, що вартість «Опель Комбо» складає близько 15 тис. доларів США, колишній уряд купував їх за ціною більш ніж на 20%. Також передбачалось доукомплектування автомобілів спеціальним медичним обладнанням, хоча фактично воно обмежилось лише порожніми пластиковими коробками.

По суті, ввезені автомобілі використовувались у передвиборчій кампанії кандидата на пост Президента України Юлії Тимошенко шляхом розміщення на них напису «Програма уряду Тимошенко» та інших агітаційних написів, відзначає Генпрокуратура.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.