Новини політики. 15 січня. У понеділок, 17 січня, лідера партії “Батьківщина” Юлію Тимошенко викликають до Головного слідчого управління Генеральної прокуратури на 12:00, повідомляють у прес-службі політсили.

Юлія Тимошенко
Юлія Тимошенко

Нагадаємо, Тимошенко було пред’явлено обвинувачення в тому, що вона на посаді прем’єр-міністра в розпал світової фінансово-економічної кризи, “діючи умисно, з особистих інтересів”, прийняла рішення “щодо використання частини коштів, які надійшли від продажу квот на викиди парникових газів та мали цільове призначення, на покриття видатків Державного бюджету України, передусім зобов’язань із виплати пенсій”.

Нагадаємо, екс-прем’єрка мала намір порадитися з адвокатами стосовно виконання постанови Генрокуратури України, якою її зобов’язали щодня з 10:00 до 17:00 ознайомлюватися з матеріалами кримінальної справи.

Як повідомив в ексклюзивному коментарі ІМК начальник прес-служби Генеральної прокуратури Юрій Бойченко, відмова Тимошенко з’являтися щодня з 10:00 до 17:00 для ознайомлення з матеріалами кримінальної справи не матиме для неї жодних юридичних наслідків.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.