Новини України. 18 січня. Лідер партії “Батьківщина” Юлія Тимошенко заявляє про необхідність проведення слідчими Генеральної прокуратури розслідування злочинів, пов’язаних з необґрунтованою емісією грошових коштів, а також з фактами незаконного виведення фінансових ресурсів з України до офшорних зон.

Юлія Тимошенко
Тимошенко попросить прокуратуру розслідувати злочини Януковича

“Перше, що я зроблю – я напишу в Генеральну прокуратуру заяву про злочин. Це те, що передбачено законом, і ми викладемо ці цифри і емісії, і виведення грошей в офшорні зони, тому що це є відкритим прилюдним злочином, який робиться на чолі з Президентом України Віктором Януковичем“, – сказала Юлія Тимошенко сьогодні перед черговим візитом в Генпрокуратуру, повідомляє прес-служба.

Зокрема, Юлія Тимошенко повідомила, що в 2010 році уряд спільно з Нацбанком вдався до неконтрольованої емісії в обсязі 99 мільярдів 671 мільйонів гривень.

“Щоб ви мали відчуття, що це за цифра, то я наведу приблизно, що доходи головного та спеціального фондів Державного бюджету по факту 2010 року становлять приблизно 230 мільярдів гривень. Це значить, що майже половина бюджету – це емісійні гроші”, – пояснила вона.

Крім того, лідер партії “Батьківщина” повідомила, що у 2010 році з України до офшорних зон було виведено 28 млрд. 700 млн. доларів, в тому числі 26 млрд. 500 млн. доларів – на рахунки кіпрських компаній.

“Чи може в нормальній демократичній країні, яка живе без корупції, бути таке, щоб в офшорні зони за 2010 рік, в тому числі за допомогою емісії гривні, а це значить, через золотовалютні резерви країни, виведено суму, яка дорівнює доходам Державного бюджету за 2010 рік?” – наголосила Юлія Тимошенко.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.