Новини України. 14 січня. Надання Богдану Данилишину політичного притулку в Чехії – країні Європейського Cоюзу – означає, що Європа визнала, що в Україні має місце вибіркове застосування правосуддя для переслідування політичних опонентів влади.

Юлія Тимошенко
Тимошенко: Європа побачила недолугу політику Януковича

“Дякую всім громадським та державним діячам Європейського Союзу та Чехії, які допомогли захистити свободу та право на життя Богдана Данилишина та з розумінням поставилися до ситуації в Україні і ухвалили справедливе рішення”, – відзначає Юлія Тимошенко.

За сумним збігом обставин повідомлення про надання Богдану Данилишину політичного притулку в Чехії надійшло в один день з інформацією про втрату Україною статусу вільної країни в щорічному рейтингу, який укладає всесвітньо відома міжнародна організація “Freedom House”, йдеться в заяві опублікованій на сайті лідера БЮТ.

Усе це разом і є об’єктивною оцінкою європейською і світовою спільнотою результатів першого року діяльності Віктора Януковича.

“За рік, що минув, Янукович своєю недолугою, провальною політикою знизив позиції України і в інших світових рейтингах. Він забезпечив Україні останнє місце серед європейських країн в рейтингу економічних свобод (дослідження “Херітідж Фаундейшн” та “Уолл Стріт Джорнал”). Саме дії Януковича призвели до найбільшого занепаду демократії серед всіх держав Європи у рейтингу демократії країн світу журналу “Економіст”. Наслідком діяльності Януковича стало і стрімке падіння України на 42 сходинки в рейтингу свободи слова, який складають “Репортери без кордонів”, – відзначає Тимошенко.

Висновок очевидний: тільки змінивши цю владу суспільство отримає шанс на виправлення дій Януковича, які вже відкинули країну на десять років назад та знищили міжнародний імідж України, резюмує лідер опозиції.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.