Новини політики. 26 січня. Прокуратура пояснила, чому заборонила поїздку Тимошенко в Європу.

Юлія Тимошенко
Юлія Тимошенко

Слідчий вчора під час допиту відмовив Юлії Тимошенко у задоволенні її клопотання про можливість поїздки до Брюсселя, оскільки вона надала запрошення без належного оформлення. Про це йдеться в повідомленні Генпрокуратури.

“А дозволяти виїзд особі, яка перебуває на підписці про невиїзд – це не обов’язок, а право слідчого, то є його пряма компетенція процесуальна”, – пояснили у відділі зв’язків із засобами масової інформації Генеральної прокуратури.

Крім того, слідчий з особливо важливих справ Генеральної прокуратури не задовольнив клопотання Тимошенко про закриття кримінальної справи, порушеної щодо неї за звинуваченням у вчиненні тяжкого злочину, передбаченого ч.3 ст.365 Кримінального кодексу України (перевищення влади або службових повноважень, що спричинило тяжкі наслідки).

У ГПУ нагадали, що провадження у справі відновлено на прохання самої Тимошенко та її адвоката.

Нагадаємо, Тимошенко ще в минулому році запросили до Брюсселя на зустріч з провідними європейськими політиками і для “координації спільних дій щодо підтримки демократії в Україні“.

Однак стосовно Тимошенко порушено кримінальну справу, вона знаходиться під підпискою про невиїзд. Покинути Україну вона може лише з дозволу слідчого Генеральної прокуратури України.

Вчора ГПУ відмовила Тимошенко у виїзді за межі України.

“Те, що Генпрокурор Пшонка відмовив мені в поїздці до Брюсселя, – це ще одна ознака якогось дивного страху, який є в Януковича і який переходить, як заразна хвороба, на всіх його підлеглих. Страх, що світ буде знати про те, що відбувається в Україні, страх того, що він втрачає свою владу і страх відповідати за все “, – вважає Тимошенко.

джерело Ліга

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.