Новини політики. 30 січня. Лідер партії ВО “Батьківщина” Юлія Тимошенко вважає, що уряд Миколи Азарова робить неадекватні заходи економічної політики для регулювання цінової ситуації на продовольчому та споживчому ринку.

Тимошенко стверджує, що Азаров не правильно корегує ціну на гречку

Про це Тимошенко заявила, коментуючи наміри уряду закупити в Китаї гречку для стримування цін на цей продукт на внутрішньому ринку України.

“Я думаю, що Азаров обирає неадекватні інструменти для вирішення питань. Щоб не дорожчала гречка і всі інші продовольчі товари і, в цілому, споживчі товари, потрібно зробити одну просту річ – зупинити друкарський верстат Національного банку, який сьогодні друкує не підтверджену економічним зростанням, нічим не забезпечену гривню. Це те, що викликає зростання цін і на гречку, і на все інше “, – сказала Тимошенко, яку цитує її офіційний сайт.

На думку екс-прем’єра, такі заходи чинного уряду в черговий раз демонструють “його непрофесіоналізм”.

Нагадаємо, уряд планує закупити в Китаю 20 тисяч тонн гречки, щоб утримати її ціну на внутрішньому ринку на рівні 10-11 грн. за кг. Сьогодні в торгових мережах Києва вартість кілограма гречки коливається від 18 до 26 грн.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.