Новини України. 4 січня. Лідер партії “Батьківщина”, екс-прем’єр-міністр України Юлія Тимошенко закликає всіх політиків та громадян України зібратися 22 січня на Майдані Незалежності в Києві для святкування Дня Соборності.

Юлія Тимошенко
Тимошенко кличе на Майдан

“Хотіла б зараз звернутися до всієї країни: я хочу всім нагадати, що 22 січня в Україні ми святкуємо, відзначаємо одне з найбільших наших свят і подій. Це День соборності, день об’єднання. Тому 22 січня, я хочу саме зараз сказати, і сподіваюся, що мене підтримають політики, скликати всіх людей доброї волі і відсвяткувати День соборності на тому місці, де ми завжди з вами збираємося. Це Майдан“, – сказала сьогодні журналістам Юлія Тимошенко.

На її думку, громадяни України повинні продемонструвати цій владі єдність.

“Якщо у наших людей є сили, любов до свободи, до України, треба вийти на Майдан і стояти там, доки ця влада не піде. Інший варіант – парламентські вибори, якщо дійсно перед ними ретельно попрацювати. Це питання сьогодні виживання людей”, – цитує Тимошенко її прес-служба.

Юлія Тимошенко також висловила сумнів, що суд може задовольнити скаргу щодо арешту Юрія Луценка, оскільки судова система зараз є кишеньковою.

“Я просто хочу подивитися в очі тим людям, які будуть позбавляти волі людину. Їм треба знати, що їм, як і цій мафії, яка є зараз в Україні, колись теж доведеться відповідати”, – переконана Тимошенко.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.