Новини світу. 1 січня. Росія. Тимчасову реєстрацію на термін від півроку до 3-х років з 1 січня 2011р. можна оформити через Інтернет і поштою.

Отримати реєстрацію в Москві тепер можна через інтернет

Після повідомлення Федеральної міграційної служби протягом трьох діб по пред’явленню в органи документа, що посвідчує особу, та документа – підстави для вселення в житлове приміщення громадянину ставлять або штамп про реєстрацію (тимчасової або постійної) в паспорт, або видають свідоцтво про реєстрацію за місцем перебування.

Глава прес-служби ФМС Костянтин Полторанін пояснив:

“Якщо говорити про тимчасову реєстрацію, тут все залежить від типу оренди Якщо оренда безоплатна, громадянина реєструють на три роки Якщо платна – на шість місяців ..”.

У ФМС також вважають, що в Росії поступово відпадає необхідність у внутрішніх паспортах.

Втім, прем’єр-міністр РФ на тлі недавніх заворушень на Манежній площі столиці заявив, що перехід до такої форми реєстрації починається дуже рано.

“Потрібно продовжити вдосконалення реєстрації іногородніх громадян у великих населених пунктах країни. Ось ми зовсім недавно прийняли рішення про те, щоб реєстрація, скажімо, в такому місті, як Москва, проводилася заявочним способом через Інтернет. Мабуть, зарано ми перейшли до таких ліберальним форм” , – заявив глава уряду.

Джерело РБК

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.