Огляд Преси. 22 січня. Тема заворушень в Тунісі і повалення президента переважала на щорічному Арабському економічному саміті, який відкрився в середу на єгипетському курорті Шарм-ель-Шейх на тлі побоювань, що нестабільність може розповзтися по Близькому Сходу, пише The Los Angeles Times.

Амр Мусса

“Всі розуміють, що в арабів душа болить через бідність, безробіття та рецесії, – заявив Амр Мусса, керівник Ліги арабських держав (ЛАГ). – Туніська революція від нас недалеко. Араби дійшли до безпрецедентного рівня невдоволення і розчарування”.

“Настрій був похмурим: лідери ЛАГ, регіональної організації з центром у Каїрі, говорили про зростаючазаклопотаность посилюється соціальними та економічними проблемами регіону. Образ тунісців, що вийшли минулого тижня на вулиці, щоб повалити авторитарний режим, додав заходу відчуття необхідності термінових заходів, і лідери шукали красномовні фрази, щоб описати небезпеки, які постають перед ними”, – пишуть автори статті Джеффрі Флейшмен і Амро Хассан.

“Країни розпадаються, народи піднімають повстання, і права порушуються, поки араби розмірковують, чи можлива арабська система, яка б працювала з такими подіями толково і ефективно”, – заявив замісник прем’єр-міністра і міністр закордонних справ Кувейту шейх Мохаммед ас-Сабах ас- Салім ас-Сабах.

Джерело Los Angeles Times

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.