Новини України. 4 січня. Депутати Тернопільської обласної ради сьогодні провалили бюджетну сесію. Прийняття бюджету заплановане на позачергове засідання завтра.

Тернопільська обласна рада
Тернопільська обласна рада завтра збереться позачергово

«Я стривожений тим, що сьогодні сталося. Політична доцільність перемогла здоровий глузд. Я уже зустрівся з головою обласної ради Олексієм Кайдою, і ми домовилися, що він проведе переговори з фракцією ВО «Свобода», і завтра таки проведуть позачергову сесію облради», – розповів голова Тернопільської облдержадміністрації Володимир Хоптян.

Він також висловив переконання, що представникам різних політичних сил в облраді вдасться знайти компроміс.

За словами голови Тернопільської ОДА, домовлено, що у разі скликання на завтра позачергової сесії облради, її проведуть за порядком денним, який пропонувалося затвердити на сьогоднішній сесії, з тими ж питаннями, які сьогодні призвели до блокування роботи ради.

«А потім ці питання обговорять, і вже по них приймуть відповідні рішення», – додав Володимир Хоптян.

Бюджетну сесію Тернопільської обласної ради сьогодні зірвали після того як уповноважена фракції Партії регіонів Ярослава П’яла виступила з вимогою виключити з прядку денного два питання: про звернення Тернопільської облради до керівництва держави з приводу політичних репресій в Україні та про звернення з приводу обмежень культурних та національних прав українців у Російській Федерації.

Оскільки депутати не підтримали цієї пропозиції, представники провладного депутатського об’єднання «Стабільність та порядок» не голосували за прийняття порядку денного в цілому і після цього голова облради Олексій Кайда (ВО “Свобода”) закрив сесію.

Своєю чергою депутати Львівської облради прийняли бюджет області на 2011 рік.

Відповідне рішення підтримали 107 депутатів, 3 депутати – утрималися, 2 не голосували.

Згідно з бюджетом загальний обсяг доходів визначено у розмірі 3,747 млрд. грн., з яких загальний фонд склав 3,627 млрд. грн., спеціальний фонд – 120,215 млн. грн.

Обсяг видатків визначений у тому ж розмірі, що й доходів. Ризик дохідної частини оцінений у розмірі 50-60 млн. грн.

Нагадаємо, раніше Львівська обласна рада звернулася до керівництва країни з проханням припинити політичні репресії в Україні.

За матеріалами Вголос

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.