Новини України. 26 січня. Львів. “Посилена охорона працівниками міліції Монументу Слави у Львові, на думку представників ВО «Свобода», є непотрібна, оскільки «витрачати цінні ресурси нашої доблесної міліції на охорону бронзового бовдура на вул. Стрийській, – це абсолютно недоцільно”, – заявив заступник голови фракції ВО «Свобода» у Львівській міській раді Юрій Михальчишин.

Юрій Михальчишин

Відповідаючи на запитання про те, як “Свобода” ставиться до того, що у Львові обіцяють посилити охорону Монументу Слави, Михальчишин відповів:

“Монумент Слави взагалі-то в аварійному стані і його треба охороняти, щоб він на голову нікому не впав. А витрачати цінні ресурси нашої доблесної міліції на охорону бронзового бовдура на вул. Стрийській, – це абсолютно недоцільно”.

Він наголосив, що це – “нераціональне використання людського ресурсу” і воно “абсолютно нічим не обґрунтоване з точки зору політичної ситуації в місті”.

“Ставлення є однозначне, ставлення негативне. Це результат тривалої епістолярної творчості пана Калинюка, я так розумію, який в останні 20 років тільки те і робить, що пише заяви, що треба охороняти Монумент Слави. Чомусь знайшлись люди, які на 20-й рік до нього прислухалися”, – сказав він.

Щодо охорони пам’ятника Бандері, зауважень у “свободівців” не виявилось.

Своєю чергою голова фракції ВО “Свобода” у міськраді Руслан Кошулинський прокоментував охорону пам’ятника Бандері так:

“Ви вважаєте, що не буде проблем після Сталіна?”

Окрім того, Юрій Михальчишин додав, що пам’ятник Бандері знаходиться в центральній частині міста, відтак там доцільна посилена охорона правопорядку, натомість Монумент Слави – це “фактично безлюдна частина, де ніхто особливо не гуляє, і правопорядок можуть забезпечувати там курсанти військової академії”.

“Не бачу потреби забезпечувати там додаткову охорону”, – додав депутат.

Як інформував голова Львівського Антифашистського комітету Олександр Калинюк, відтепер у Львові Монумент Слави на вул. Стрийській цілодобово охоронятиме міліція. Це пов’язано з тим, що почастішали випадки вандалізму щодо пам’ятника.

Нагадаємо, 8 грудня 2010 року Монумент Слави на вул. Стрийській залили фарбою.

Джерело Захід.Нет

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.