Новини здоров’я. 12 січня. Медики розповіли, як ефективно зняти стрес на робочому місці за 10 секунд.

стрес
Боротися зі стресом допомагають горішки

Заспокоїти нерви допоможуть горішки. Вони багаті на незамінні поживні речовини, які беруть участь у виробленні серотоніну, вітаміни В і Е, антиоксиданти, які допоможуть вам подолати стрес.

Також ефективно знімає напругу масаж мочки вух. У них сконцентровано величезну кількість акупунктурних точок. Таким чином, позитивно впливає на різні органи.

Крім цього, зняти стрес допоможе чашечка чаю. За результатами досліджень вчених, чорний чай у своєму складі містить речовини, що допомагають організму ефективно протистояти стресовим ситуаціям.

Як з’ясували канадські вчені, у людей, чия робота визначається як творча, навантаження найчастіше дуже високе. Через це вони не справляються з обов’язками в робочий час і змушені відповідати на дзвінки та електронні листи і у позаробочий час. Вчені також виявили, що люди творчих професій частіше схильні думати про роботу до і після робочого дня.

Така «багатозадачність» призводить до конфлікту між робочими і сімейними обов’язками і викликає появу проблем в обох сферах.

Джерело ГазетаУа

Comments

  1. По-моєму, фото має бути меншим і без підписів.
    Плюс, тому заголовку точно щось бракує!

  2. Стрес можна побороти за кілька хвилин
    Медики розповіли, як ефективно зняти стрес на робочому місці за 10 секунд

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.