Новини світу. 24 січня. Франція. Невідомі хакери зламали сторінку Facebook президента Франції Ніколя Саркозі і помістили на ній нібито від його імені заяву про відмову від участі в президентських виборах 2012 року, повідомляє сайт газети Parisien.

Ніколя Саркозі

“Дорогі співвітчизники, у зв’язку з надзвичайною ситуацією, пережитої нашою країною, я, перебуваючи при здоровому розумі й твердій пам’яті, прийняв рішення не висувати свою кандидатуру в 2012 році”, – говорилося “зверненні” Саркозі, розміщеного на його сторінці .

Хакер навіть помістив на сторінці запрошення до групи Facebook, присвяченої фуршету на честь того, що Саркозі йде зі своєї посади 6 травня 2012 року.

Найбільш активні користувачі мережі Twiitter негайно поширили в мережі зображення зламаної сторінки президента.

У 2008 році шахраям вдалося зняти гроші з персонального банківського рахунку президента.

Ніколя Саркозі був призначений міністром внутрішніх справ у 2005 році. Він зарекомендував себе жорстким політиком і борцем з нелегальною імміграцією і злочинністю неповнолітніх у неблагополучних передмістях Франції.

У січні 2007 року Саркозі був висунутий як єдиний кандидата від очолюваної ним з 2004 року правлячої партії “Союз за народний рух” (СНР) на майбутніх президентських виборах. Шостого травня 2007 року він переміг у другому турі виборів, набравши 53,06% голосів виборців і випередивши кандидата від Соціалістичної партії Сеголен Руаяля.

Джерело Тренд

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.