Новини України. 23 січня. Головний радник голови МВС Костянтин Стогній написав рапорт про звільнення з міліції.

Стогній написав рапорт на звільнення з МВС

Джерело в Міністерстві пояснило, що в Костянтина Стогнія завершився термін домовленості з Могильовим щодо співпраці в МВС, пише Сегодня.

«До призначення міністром МВС Анатолія Могильова Костянтин Стогній був на пенсії. А в міліцію погодився повернутися на особисте прохання Могильова, на один рік, щоб сформувати позитивний імідж МВС. Тепер термін домовленості минув, і він повертається в журналістику», – розповіли в МВС.

Кажуть, що раніше Стогній вже кілька разів звертався до міністра з проханням підписати його рапорт про звільнення. Але той відмовлявся візувати документ.

«А в п’ятницю пройшла інформація, що папери готові і Костянтин нібито залишиться позаштатним радником міністра», – продовжує співрозмовник.

Не заперечує цього і Стогній: «Так, я подав рапорт, але не знаю, підписав його міністр чи ні».

Раніше він повідомляв, що через роботу в МВС не встигає зняти фільм про Чилі, яким давно збирався зайнятися (Стогній є автором і ведучим телепроекту «Надзвичайні новини» на каналі ICTV). Втім, джерела видання в міліції не виключають, що Стогній залишиться в МВС: «Він вже не один раз подавав рапорт, але так і не пішов».

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.