Новини світу. 8 січня. США. Слідчі США збираються запросити у компанії Twitter Inc, штаб квартира якої знаходиться в Сан-Франциско, приватну переписку, контакти та іншу персональну інформацію засновника скандально відомого інтернет-порталу WikiLeaks Джуліана Ассанжа.

Джуліан Ассандж
США хоче отримати данні Ассагджа з твітера

Про це повідомляє в суботу агентство Ассошіейтед Прес з посиланням на заяву представників Wikileaks.

Як повідомляє агентство, слідчих також цікавить особиста інформація трьох помічників Ассанджа.

У WikiLeaks заявили, що збираються боротися з вимогою американських слідчих, які, за даними Ассошіейтед Прес, можуть пред’явити звинувачення проти скандального сайту.

Співробітники Wikileaks підозрюють, що американські слідчі в рамках розслідування запросили аналогічні контакти в інших американських інтернет-компаній, відзначає Ассошіейтед Прес.

Представники компанії Twitter Inc, користувачі якої по всьому світу ведуть свої мікроблоги, відмовилися давати коментарі агентству з приводу запиту на Ассанджа.

Сайт WikiLeaks придбав скандальну популярність, виклавши у відкритий доступ сотні тисяч конфіденційних документів американської влади. Спочатку це були папери, що стосуються операцій США в Іраку і Афганістані. Потім в кінці листопада на сайті з’явилися копії телеграм, які надходили в держдепартамент з американських посольств по всьому світу.

На початку грудня Ассандж, звинувачений шведською владою у ряді сексуальних злочинів, провів дев’ять днів під арештом, а потім був випущений під заставу до наступних судових слухань за його можливої екстрадиції. Засновник Wikileaks заперечує всі звинувачення, називаючи їх політично мотивованими. За рішенням судді, він обмежений у переміщенні – він здав свій паспорт, щодня звітує у поліцію і носить електронний чіп. Зараз Ассандж живе в місті Бангла на сході Англії у друзів.

Джерело Тренд

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.