Новини світу. 4 січня. Одна з найбільших мультимедійних угод – придбання банком Goldman Sachs і російською компанією Digital Sky Technologies за 500 мільйонів доларів пакета цінних паперів соціальної мережі Facebook – викликала пильний інтерес влади США.

FaceBook
США взялися за розслідування продажу Facebook

Як повідомляють у вівторок британські телеканали, американські організації, що регулюють діяльність ринку в країні, оголосили про проведення перевірки цієї угоди на предмет відповідності ринковими правилами. Одна з цілей представників американських служб фінансової безпеки, за даними експертів, – дізнатися імена всіх інвесторів та їх частки у приватній компанії Facebook, акції якої не котируються на біржі.

Ця угода, за даними британських ЗМІ, збільшила капіталізацію Facebook до 50 мільярдів доларів, що перевищує оцінну вартість таких гравців світового ринку, як інтернет-аукціон eBay і кінематографічна і телекомунікаційна компанія Time Warner.

За словами глави Digital Sky Technologies Юрія Мільнера, стратегія компанії відображає розвиток в останні кілька років інтернет-ринку в Росії, на якому пильну увагу звертається на соціальні мережі. Підприємницька модель соціальних мереж з величезним числом користувачів, як зазначив Мільнер, має дуже великий потенціал на нових ринках.

“Ми вибрали стратегію повної і безумовної націленості на споживчий і соціальний Інтернет“, – відзначив раніше в інтерв’ю Мільнер.

“Подібних інвесторів з такою націленістю, як виявилося, зовсім небагато”, – констатував він.

За матеріалами Вести

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.