Новини світу. 4 січня. Уряд США офіційно дозволив 13 нафтовим компаніям відновити буріння в Мексиканській затоці.

Мексиканська затока
США дозволили буріння в Мексиканській затоці 13 компаніям

Однак, як заявили в Міністерстві внутрішніх справ США, компаніям доведеться вжити додаткових заходів безпеки і змінити стандарти роботи відповідно до вимог держави.

Дозвіл на продовження робіт отримали компанії ATP Oil and Gas, BHP Billiton Petroleum, Chevron USA, Cobalt International Energy, ENI US, Hess, Kerr-McGee Oil and Gas, Marathon Oil, Murphy – USA, Noble Energy, Shell Offshore, Statoil, а також Walter Oil and Gas.

Мораторій на буріння свердловин у Мексиканській затоці ввели після аварії на нафтовій платформі «Deepwater Horizon», що належала компанії British Petroleum. У результаті вибуху і пожежі платформа затонула в квітні 2010 року, але зупинити витік нафти вдалося лише наприкінці вересня. Це була одна з найбільших екологічних катастроф у світовій історії.

Мораторій на буріння скасований президентом США Бараком Обамою в кінці листопада 2010 року, проте компанії, що порушували його не будуть допущені до продовження робіт до тих пір, поки перевірка їхньої діяльності не буде завершена повністю.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.