Новини здоров’я. 20 січня. Багато охочих зберегти струнку фігуру замислюються: чи варто щільно снідати, або ж краще нічого не їсти до самого обіду?

Снідати чи ні - обирати вам

Різноманітні і поради експертів, які суперечать між собою ще більше заплутують.

Вчені з Німеччини внесли ясність у цю проблему.

Для того, щоб перевірити, чи дійсно звичка снідати знижує загальну кількість з’їденого протягом дня і сприяє схудненню, експерти з німецького центру харчової медицини провели дослідження за участю 300 осіб, яких просили вести щоденник з записами про свій раціон харчування. Деякі з учасників експерименту щільно снідали, в той час як інші їли зовсім небагато або взагалі не їли вранці.

У результаті виявилося, що всі люди з’їдали приблизно однакову кількість їжі за обідом і за вечерею, незалежно від того, снідали вони вранці, чи ні. Це означає, що щільний сніданок є додатковим джерелом калорій. Варто відзначити, що ті, хто щільно їв вранці, рідше перекушували між прийомами їжі, проте в цілому це не перекреслювало ефект з’їдених за сніданком калорій.

Твердження про те, що щільний сніданок знижує загальну кількість калорій, спожитих за день, є помилковими, визначили експерти. Таким чином, якщо ви хочете схуднути і при цьому не хочете позбавляти себе сніданку, вам доведеться їсти менш калорійну їжу протягом дня.

Джерело Здравое

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.